O nas

O FIRMIE:

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem w sprzedaży hurtowej oraz dystrybucji osprzętu do budowy sieci telekomunikacyjnych, instalacji alarmowych, domofonowych, telewizji przemysłowej oraz elektronicznych akcesoriów samochodowych: CAR AUDIO,  CB RADIO, NAWIGACJI – GPS, SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ.

Posiadamy też szeroką wiedzę praktyczną, którą często wykorzystujemy przy zlecanych pracach.

Sukcesywnie powiększamy swoją ofertę. Dzięki umowom z polskimi i zagranicznymi producentami, jesteśmy w stanie zaoferować dobre produkty w równie dobrych cenach. Z naszymi klientami staramy się mieć stosunki partnerskie, które często wykraczają poza ramy typowej współpracy handlowej. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości najnowszych produktów, oferowane przez INTERTRADE produkty odznaczać się będą najwyższą jakością, a pierwsza faktura od nas przekona Państwa, że ceny mogą być zdecydowanie niższe.

Jesteśmy regionalnym, autoryzowanym przedstawicielem firmy MERX, oferującej wysokiej jakości sprzęt radiokomunikacyjny.

Merx

 

Kolejny rok z rzędu zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem sprzętu łącznościowego marki Yosan. Macie Państwo pewność iż oferowany przez Nas towar jest w 100% oryginalny.

Certyfikat Yosan Polska 2016

BLOW

 

Mamy nadzieję, że wkrótce dołączycie Państwo do coraz większego grona naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.